Bahçe Mobilyaları

Anasayfa
mobilier rustic top

Bahçenizde İhtiyacınız Olan Tüm Ürünler

Şahmeral Orman Ürünleri'nin vizyonu ve arzusu, müşterilerimize dış mekanlar için ihtiyaç duydukları tüm ahşap ürünleri en yüksek kullanışlılık ve kalite düzeyinde sunmaya yöneliktir. Pek çok ürün çeşidimize ait fotoğrafları galeri sayfamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında; masa, sandalye, bank, piknik masası, salıncak, çocuk oyun alanları, köpek kulübesi, kümes ve daha pek çok ürün yer almaktadır.

Bahçe mobilyaları aynı zamanda bahçenizi veya konutunuzu doğal ve çekici bir şekilde tamamlamak için tasarlanmıştır. Uzman ekibimiz, fayda ve işlevsellik uyumu yüksek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, ürün tasarımı ve imalatı gerçekleştirilir.

Geçmişten Gelen Dekoratif Stil

Her mobilyanın tasarımı, geçmişten gelen dekoratif bir stilde olduğu için ürünlerimiz bahçenizin ve evinizin içindeki doğal çevreye mükemmel uyum sağlar.

Tasarım ilkemiz: doğal ve kullanışlı, doğaya aykırı yaşam tarzına kapalı. Yani, bahçeniz ya da eviniz için ahşap bir ürün seçtiğinizde, yaşamanın otantik bir deneyimine sahip olursunuz.

Ahşaba şekil verilip ürün tasarlanırken, onun benzersiz doğallığı ön planda tutulur.

Tarafımızdan yapılmış her mobilya parçasıyla; çok aklı başında, doğaya ve geçmişten gelen mimari stille daha yakın bir ortam yaratıyoruz. Ahşabı işleyen ve bitiren uzman ekibimiz, doğaya ait detayların bir araya getirilmesini sağlıyor.

Ahşap bahçe mobilyalarıyla buluşturduğumuz temel estetik özellikler; ağacın doğal görünümü ve sade yapısı ile ahşabın bu özelliklerinin ön planda tutularak işlenmesidir.

mobilier rustic

Yüksek Kaliteli Ahşap

Şahmeral Orman Ürünleri, ürettiği tüm ahşap ürünlerde yüksek kaliteli ağaç kullanmaktadır. Doğal bir ürün olan ahşap, hem iç hem de dış mekanlarda ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde kullanılabilir. Ahşabın sunduğu avantajlar arasında şunları sayabiliriz.

Uzun Ömür

Zamana ve hava koşullarına karşı dirençlidir. Uzmanlarımız tarafından kullanılan modern teknolojilerle, böceklere ve mantarlara karşı da dayanıklılık sağlanmaktadır.

Hızlı Üretim

Ahşap kolay işlendiğinden, ürünlerin üretim süreci fazla zaman almaz.

Doğal Görünüm

Ahşabın doğal ve sıcak renkleri sayesinde, ahşap ürünler evinize ve bahçenize aşinalık ve rahatlık getirecektir.

Bakım Kolaylığı

Ahşap, bakımı en kolay ve zamana en iyi uyum sağlayan malzemedir

mobilier rustic 2
mobilier rustic 3
mobilier rustic 12
mobilier rustic 4