İç Mekan Mobilyaları

Anasayfa

Yaşam alanınınızı ahşabın doğallığıyla zenginleştirin

Şahmeral Orman Ürünleri'nin vizyonu ve arzusu, müşterilerimize iç mekanlar için ihtiyaç duydukları tüm ahşap ürünleri en yüksek kullanışlılık ve kalite düzeyinde sunmaya yöneliktir. Pek çok ürün çeşidimize ait fotoğrafları galeri sayfamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında; masa, sandalye, tv ünitesi, sedir, sandık, raf, dolap, ahşap sofra ve daha pek çok ürün yer almaktadır.

İç mekan mobilyaları ahşabın doğallığıyla estetik tasarımları bir araya getirerek, yaşam alanlarınızı doğal ve çekici bir şekilde tamamlamak için tasarlanmıştır. Uzman ekibimiz, fayda ve işlevsellik uyumu yüksek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, ürün tasarımı ve imalatı gerçekleştirilir.

Geçmişten Gelen Dekoratif Stil

Her mobilyanın tasarımı, geçmişten gelen dekoratif bir stilde olduğu için ürünlerimiz evinizin içindeki doğal çevreye mükemmel uyum sağlar.

Tasarım ilkemiz: doğal ve kullanışlı, doğaya aykırı yaşam tarzına kapalı.

biserici lemn 1

Yüksek Kaliteli Ahşap

Şahmeral Orman Ürünleri, ürettiği tüm ahşap ürünlerde yüksek kaliteli ağaç kullanmaktadır. Doğal bir ürün olan ahşap, hem iç hem de dış mekanlarda ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde kullanılabilir. Ahşabın sunduğu avantajlar arasında şunları sayabiliriz.

Uzun Ömür

Zamana ve hava koşullarına karşı dirençlidir. Uzmanlarımız tarafından kullanılan modern teknolojilerle, böceklere ve mantarlara karşı da dayanıklılık sağlanmaktadır.

Hızlı Üretim

Ahşap kolay işlendiğinden, ürünlerin üretim süreci fazla zaman almaz.

Doğal Görünüm

Ahşabın doğal ve sıcak renkleri sayesinde, ahşap ürünler evinize ve bahçenize aşinalık ve rahatlık getirecektir.

Bakım Kolaylığı

Ahşap, bakımı en kolay ve zamana en iyi uyum sağlayan malzemedir

biserici lemn 2
biserici lemn 3
biserici lemn 4
biserici lemn 5