Pergole / Kameriye

Anasayfa
foisoare din lemn

Pergole / Kameriye

Katalogumuzda, dış düzenlemeler için geniş bir yapı çeşitliliği bulunmaktadır. Bahçenizin veya konutunuzun portresini tamamlamak için ahşap pergole, kameriye, kamelya, çardak vb. yapılar üretiyoruz.

Her eser dikkat ve özenle işlenir, böylece her ayrıntı müşterinin beğenisine uygun olarak tamamlanır. Her bir ahşap yapının kendine has ve kişiselleştirilmiş tasarımı vardır, böylece her ev ve bahçe özgün bir görünüme kavuşur.

Kalite ve Dayanıklılık; İki Önemli Özellik

Firmamız, beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamak için, tüm bahçe yapılarını, en iyi kalitede ve en üst düzey işçilikle yapmaktadır. Böylelikle, ürünlerimiz aşağıdaki gereksinimleri eksiksiz karşılar:

Güçlü Yapı

Dış düzenlemeler için tasarlanan tüm ürünler kaliteli bir ahşaptan yapılır. Her yapı için uygun ahşap seçimi ve uygun işleme teknikleri kullanılarak sağlam yapılar oluşturulur.

Özgün Tasarım

Her bir yapı, her bir ev ve bahçenin farklı ve kişiselleştirilmiş bir karaktere sahip olması için müşteri tasarım taleplerine göre yapılır.

Dayanıklılık

Ahşap yapılar, hava koşullarına ve sıcaklık değişikliklerine karşı uzun süre dayanıklı olacak şekilde inşaa edilir.

Zevkinizi Yansıtan Detaylar

Bahçenizin cazibesi olan bu yapılardan biri için uzman ekibimizin yapının tüm ayrıntılarına özel önem verdiğini belirtmeliyiz. Stilinize bağlı olarak, ahşap yapınız zevkinizi yansıtacak.

Rahat ve Konforlu

Bahçenizde, güneşten, yağmurdan veya rüzgardan korunarak kahve içmekten daha mutlu ve rahatlatıcı ne olabilir ki?

Yeterli büyüklükte bir bahçeniz ya da alanınız varsa, ahşap bahçe yapıları iyi bir seçenek oluşturmaktır. Ahşap bir yapı, bahçenize göre düzenlenip yerleştirildiğinde, aileniz için idealdir. Yaz akşamlarında dinlenebilir, ailenizle yemek yiyebilir ve konuklarınızı ağırlayabilirsiniz.

Her ahşap yapının bahçe alanınıza ve tasarımınıza uygun inşaa edildiğinden emin olabilirsiniz. Ahşap bahçe yapılarımızdan, geleneksel tarzı veya modern stili seçme imkânınız vardır. Aşağıda, firmamız tarafından sunulan, görkemli ve estetik örnek yapılar bulunmaktadır.

foisoare din lemn 2
foisoare lemn 1
foisoare lemn 4
foisoare lemn 9
foisoare lemn 12